Hakkımızda

Makbulce avm, 2003 yılında kurulmuş Aksoy Hırdavat, italat İhracat firmasının devam projesidir, 2003 yılından bu yana aynı cizgi üzerinde siz değerli müşterilerimize gururla hizmet vermekteyiz.

NELER YAPTIK
Makbulceavm olarak yürüttüğümüz projelerin birçoğu Türkiye’de ilk olma özelliğine sahiptir. 50’nin üzerinde e-ticaret projesini üretirken eş zamanlı olarak işlem hacmimizi büyüttük ve operasyon ağımızı geliştirmeye devam ettik. Bizimle çalışan sayısız şirketin start-up projelerini oluşturmakla kalmayıp, pazarlama ve teknik anlamda da desteğimizi kesmeden sektörde yer almalarını sağladık.

VE YAPIYORUZ
Elektronik ticaret ve pazarlama alanındaki deneyimlerimize, güncel ar-ge yoluyla sağladığımız bilgi birikimlerimizi de titizlikle ekliyoruz. Elimizdeki verilerle yaptığımız analizler sayesinde müşteri ve satıcı sorunlarını her yeni gün, yeni çözümlerle ortadan kaldırıyoruz. İnovatif yazılım prensibi ile kullanıcı deneyimini en üst seviyelere çıkartarak makbulce.com u büyütmeye devam ediyoruz.


Vizyonumuz.

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, e-ticaret aracılığı ile türkiyenin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerle buşturup, müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortam oluşturarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

Misyonumuz.

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.